Reims GP eredmények
RajnĂłki Tibor bizonyult a legjobbnak a „X Cup” sorozat 2005. 11. 16.-n rendezett Reims-i futamán. A második helyen Fejes Gábor futott be, míg a harmadik pozíciót Posta János szerezte meg. A leggyorsabb versenykört szintén Fejes Gábor futotta.
|
Versenyzői nyilatkozatok |
http://hgplm.gtr-masters.hu/



Hungarian Grand Prix Legends Masters – 2001 óta
•
A honlapot Leo készíti Ubuntu Linux- és Mac OS X-környezetben, a képeket legtöbbször Gimpben buherálja, a kódot pedig Bluefishben vagy XCode-ban. A honlap megtekintéséhez MS Internet Explorer böngészőt és egyéb Explorer-alapú böngészőt NEM ajánlunk. Ha bármi problémát észlelsz, írj a freeleo freemail hu címre, vagy jelezd a fórumon.
•
Hungarian GPL Masters – a proud member of GPL Leagues Association.