Halle-Saale-Schleife GP eredmények
X Cup, Halle-Saale-Schleife, 2005. 11. 09.
RajnĂłki Tibor (Eagle T1G) nyerte Halle-Saale-Schleife nagydíját. RajnĂłki Tibor a 2. helyről rajtolva Ulrich Tamás előtt ért célba a „X Cup” 2005. 11. 09.-i futamán. A dobogó harmadik fokára Juhász Tamás állhatott. A leggyorsabb versenykört szintén Ulrich Tamás futotta.
|
Versenyzői nyilatkozatok |
http://hgplm.gtr-masters.hu/


Hungarian Grand Prix Legends Masters – 2001 óta
•
A honlapot Leo készíti Ubuntu Linux- és Mac OS X-környezetben, a képeket legtöbbször Gimpben buherálja, a kódot pedig Bluefishben vagy XCode-ban. A honlap megtekintéséhez MS Internet Explorer böngészőt és egyéb Explorer-alapú böngészőt NEM ajánlunk. Ha bármi problémát észlelsz, írj a freeleo freemail hu címre, vagy jelezd a fórumon.
•
Hungarian GPL Masters – a proud member of GPL Leagues Association.