John Surtees Kupa – Pontverseny


Táblázat: hagyományos · helyezéskövető · pontkövető

Egyéni pontverseny

hely versenyző / csapat pont (**)
Spa

Mza

Bat

Mos

Z71

WtG

LeM

Mex

Sil

Nur
1. Kis Richard
BRM Only
126 126 16
BRM
16
BRM
14
BRM
0
BRM
20
BRM
20
BRM
0
BRM
20
BRM
0
BRM
20
BRM
2. Fejes Gábor
2 Laps
122 113 14
Bra
11
Bra
11
Bra
12
Bra
9
Bra
16
Bra
10
Hon
11
Bra
14
Bra
14
Bra
3. Soós Gyula
ZORRO
117 117 0
Bra
12
Bra
12
Bra
8
Bra
11
Bra
14
Bra
12
Hon
16
Bra
20
Bra
12
Bra
4. Oláh Gábor
IMAS
116 116 0
Bra
0
Bra
16
Bra
14
Bra
14
Bra
11
Bra
20
Hon
14
Coo
11
Hon
16
Coo
5. Soós Gábor
ZORRO
86 86 0
Fer
0
Fer
9
Fer
16
Lot
8
Fer
9
Fer
8
Fer
12
Fer
16
Lot
8
Bra
6. Brixel László
Fácán
73 73 12
Lot
8
Lot
6
Lot
7
Lot
0
Lot
10
Lot
0
Lot
10
Lot
9
Lot
11
Lot
7. Majer Tamás
Mad Eagle
69 69 9
Fer
7
Fer
10
Fer
10
Lot

12
Eag
11
Fer


10
Fer
8. Posta János
sPower
68 68 11
Bra
0
Bra
3
Bra
20
Fer
10
Bra
0
Bra
14
BRM
0
Bra
10
Bra
0
Bra
9. Szegletes Gábor
Fácán
60 60 20
BRM
20
BRM
20
BRM







10. Petra Gergely
IMAS
59 59 0
Lot

8
Lot
11
Lot
12
Lot
0
Lot
7
Eag
0
Lot
12
Lot
9
Fer
11. Csomor Benö
sPower
56 56 8
Eag
4
Eag
4
Bra
6
Fer
5
Bra
6
Fer
6
Eag
9
Fer
8
Fer

12. Szabó Szilárd
RRR
38 38 10
Eag
14
Eag
7
Lot
0
Eag
7
Lot
0
Eag
0
Eag



13. Tarr Dávid
PiRaTe
31 31 6
Fer
0
Eag
5
Bra
5
Coo
6
Fer

9
Fer



14. Krajsek Milán
Stardust
26 26 0
BRM
10
BRM
0
BRM

16
BRM
0
BRM




15. Szeredi Norbert
SF
26 26 0
Fer
9
Fer
0
Fer
9
Fer

8
Fer




16. Babinszki Gábor
2 Laps
23 23



0
Lot
7
Lot
16
Eag



17. Belényesi Zoltán
PiRaTe
7 7 7
Fer









18. Csányi Tamás
Simply ShiftR
6 6 0
Fer
6
Fer








19. Sárai Róbert
SF
5 5 0
Fer
5
Fer

0
Bra






20. Görömbei Lajos
RRR
3 3
3
Eag








21. Papdi Tamás
Stardust
0 0

0
Eag

0
Fer





22. Leitner Norbert
Knight
0 0
0
Fer








23. Domán Ariel
Simply ShiftR
0 0
0
Fer








** = pontok száma a legrosszabb eredmény levonása után


Csapatok versenye

hely csapat / versenyzők pont
Spa

Mza

Bat

Mos

Z71

WtG

LeM

Mex

Sil

Nur
1. Zolee Ocean Rohadékgyors Racing Org
Soós Gábor, Soós Gyula
203 0 12 21 24 19 23 20 28 36 20
2. In Memoriam Ayrton Senna Racing
Oláh Gábor, Petra Gergely
175 0 0 24 25 26 11 27 14 23 25
3. 2 Laps Negative
Babinszki Gábor, Fejes Gábor
145 14 11 11 12 9 23 26 11 14 14
4. Fácán Csapat
Brixel László, Szegletes Gábor
133 32 28 26 7 0 10 0 10 9 11
5. BRM Only
Kis Richard
126 16 16 14 0 20 20 0 20 0 20
6. slowerPower
Csomor Benö, Posta János
124 19 4 7 26 15 6 20 9 18 0
7. Mad Eagle Motorsports
Majer Tamás, Vörös Tamás
69 9 7 10 10 12 11 10
8. Real Rookie Racing
Görömbei Lajos, Szabó Szilárd
41 10 17 7 0 7 0 0
9. Pixel Racing Team
Belényesi Zoltán, Tarr Dávid
38 13 0 5 5 6 9
10. Scuderia Ferrari
Sárai Róbert, Szeredi Norbert
31 0 14 0 9 8
11. Stardust Carsport Team
Krajsek Milán, Papdi Tamás
26 0 10 0 16 0
12. Simply ShiftR
Csányi Tamás, Domán Ariel
6 0 6
13. Knight Racing
Leitner Norbert
0 0


Konstruktőrök versenye

hely konstruktőr / autó / motor pont
Spa

Mza

Bat

Mos

Z71

WtG

LeM

Mex

Sil

Nur
1. Brabham BT24
Repco V8 3.0
328 25 23 51 34 49 41 0 27 44 34
2. BRM P115
H16 3.0
226 36 46 34 0 36 20 14 20 0 20
3. Ferrari 312
V12 3.0
216 22 27 19 35 14 23 28 21 8 19
4. Lotus 49
Cosworth V8 3.0
179 12 8 21 44 19 17 0 10 37 11
5. Eagle T1G
Weslake V12 3.0
80 18 21 0 0 0 12 29 0 0 0
6. Honda RA300
V12 3.0
53 0 0 0 0 0 0 42 0 11 0
7. Cooper T81B
Maserati V12 3.0
35 0 0 0 5 0 0 0 14 0 16



http://hgplm.gtr-masters.hu/