Jim Clark Kupa – Pontverseny


Táblázat: hagyományos · helyezéskövető · pontkövető

Egyéni pontverseny

hely versenyző / csapat pont (**)
Zan

Kya

Pau

Sil

Mos

Rou

Riv

Mza

Mco

EaL
1. Krajsek Milán
Stardust
136 136 0
Coo
0
Coo
20
Coo
16
Coo
20
Coo
14
Hon
20
BRM
12
BRM
14
BRM
20
BRM
2. Posta János
S/Power
128 118 14
Coo
12
Coo
10
Coo
10
Coo
14
Coo
11
Hon
12
Coo
11
Hon
20
Coo
14
Hon
3. Kis Richard
BRM Only
124 124 20
BRM
0
BRM
16
BRM
20
BRM
16
BRM
0
BRM
16
BRM
20
BRM
0
BRM
16
BRM
4. Soós Gyula
ZORRO
105 105 11
Coo
11
Hon
12
Coo
12
Coo
0
Coo
16
Coo
14
Coo
6
Hon
11
Coo
12
Coo
5. Fejes Gábor
2 Laps
104 104 12
Coo
8
Hon
14
Coo
8
Coo
11
Coo
12
Coo
0
Bra
16
Bra
12
Coo
11
Coo
6. Oláh Gábor
IMAS
102 102 16
Coo
6
BRM
9
Coo
14
Coo
12
Coo
20
Coo
0
Coo
9
Hon
16
Coo
0
Coo
7. Soós Gábor
ZORRO
86 86 8
Bra
10
Bra
8
Bra
11
Bra
10
Bra
10
Bra
0
Bra
10
Bra
10
Bra
9
Bra
8. Csomor Benö
S/Power
62 62 6
Lot
0
Bra
6
Fer
7
Coo
6
Coo
7
Bra
9
Fer
5
Eag
9
Fer
7
Fer
9. Porczió László
Tireburner
60 60 7
Fer
5
Fer
7
Coo
0
Lot
7
Fer
9
Fer
10
Fer
7
Lot
0
Fer
8
Lot
10. Szegletes Gábor
Tireburner
45 45 0
BRM
20
BRM
11
BRM
0
BRM
0
BRM


14
BRM
0
BRM
0
BRM
11. Petra Gergely
IMAS
41 41
0
Fer


8
Fer
8
Fer
11
Lot
4
Lot

10
Lot
12. Szeredi Norbert
SF
32 32 9
Fer
14
Fer

6
Bra
0
Fer
0
Fer
0
Fer
3
Fer

0
Fer
13. Vörös Tamás
Mad Eagle
26 26 10
Bra
16
Bra
0
Coo







14. Majer Tamás
Mad Eagle
26 26


9
Fer
9
Fer


8
Fer


15. Papdi Tamás
Stardust
22 22 0
Fer
4
Fer
0
Coo
5
Fer
5
Fer
6
Fer

2
Fer


16. Szabó Szilárd
RRR
14 14 5
Lot
9
Eag

0
Eag
0
Eag





17. Sárai Róbert
SF
7 7 0
Fer
7
Bra








18. Babinszki Gábor
2 Laps
0 0

0
Bra

0
Fer
0
Fer
0
Lot



19. Görömbei Lajos
RRR
0 0
0
Coo



0
Fer

0
Hon


20. Sándor Tibor 0 0
0
Fer








** = pontok száma a legrosszabb eredmény levonása után


Csapatok versenye

hely csapat / versenyzők pont
Zan

Kya

Pau

Sil

Mos

Rou

Riv

Mza

Mco

EaL
1. Zolee Ocean Rohadékgyors Racing Org
Soós Gábor, Soós Gyula
191 19 21 20 23 10 26 14 16 21 21
2. Slower Power
Csomor Benö, Posta János
190 20 12 16 17 20 18 21 16 29 21
3. Stardust Carsport Team
Krajsek Milán, Papdi Tamás
158 0 4 20 21 25 20 20 14 14 20
4. In Memoriam Ayrton Senna Racing
Oláh Gábor, Petra Gergely
143 16 6 9 14 20 28 11 13 16 10
5. BRM Only
Kis Richard
124 20 0 16 20 16 0 16 20 0 16
6. Tireburner Racing
Porczió László, Szegletes Gábor
105 7 25 18 0 7 9 10 21 0 8
7. 2 Laps Negative
Babinszki Gábor, Fejes Gábor
104 12 8 14 8 11 12 0 16 12 11
8. Mad Eagle Motorsports
Majer Tamás, Vörös Tamás
52 10 16 0 9 9 8
9. Scuderia Ferrari
Sárai Róbert, Szeredi Norbert
39 9 21 6 0 0 0 3 0
10. Real Rookie Racing
Görömbei Lajos, Szabó Szilárd
14 5 9 0 0 0 0


Konstruktőrök versenye

hely konstruktőr / autó / motor pont
Zan

Kya

Pau

Sil

Mos

Rou

Riv

Mza

Mco

EaL
1. Cooper T81B
Maserati V12 3.0
423 53 12 72 67 63 48 26 0 59 23
2. BRM P115
H16 3.0
241 20 26 27 20 16 0 36 46 14 36
3. Ferrari 312
V12 3.0
159 16 23 6 14 29 23 19 13 9 7
4. Brabham BT24
Repco V8 3.0
148 18 33 8 17 10 17 0 26 10 9
5. Honda RA300
V12 3.0
84 0 19 0 0 0 25 0 26 0 14
6. Lotus 49
Cosworth V8 3.0
51 11 0 0 0 0 0 11 11 0 18
7. Eagle T1G
Weslake V12 3.0
14 0 9 0 0 0 0 0 5 0 0



http://hgplm.gtr-masters.hu/