Denny Hulme Kupa – Pontverseny


Táblázat: hagyományos · helyezéskövető · pontkövető

Egyéni pontverseny

hely versenyző / csapat pont
Spa

Mza

Sne

Rou

Don

WtG

StJ

Mex

Sil

Nur
1. –R Szegletes Gábor
Fácán
128 20
BRM
0
BRM
20
BRM
20
BRM
0
BRM
20
BRM
0
BRM
14
BRM
20
BRM
14
BRM
2. Oláh Gábor
ZORRO
125 14
Fer
14
Fer
9
Fer
0
Coo
16
Coo
16
Coo
16
Coo
12
Coo
12
Coo
16
Coo
3. Szeredi Norbert
SF
99 10
Fer
6
Fer
14
Fer
12
Fer
0
Fer
14
Fer
14
Fer
10
Fer
8
Fer
11
Fer
4. Majer Tamás
Mad Eagle
92 7
Fer
12
Fer
10
Fer
9
Fer
8
Fer
11
Fer
11
Fer
0
Fer
14
Fer
10
Fer
5. Fejes Gábor
2 Laps
88 0
Hon
10
Hon
0
Bra
14
Bra
10
Coo
12
Coo
12
Coo
8
Coo
10
Coo
12
Coo
6. –R Soós Gyula
ZORRO
76 12
Coo
11
Hon
11
Coo
16
Coo
20
Coo
6
BRM

0
Coo
0
Coo

7. –R Posta János
S/Power
74 0
Hon
8
Hon
12
Coo
11
Hon
14
Coo
0
Coo
20
Coo
9
Coo
0
Coo
0
BRM
8. –R Soós Gábor 74 11
Fer
9
Fer
8
Fer
10
Bra
9
Bra
0
Fer
0
Fer
11
Fer
16
Fer

9. –R Kis Richard
BRM Only
68 16
BRM
16
BRM
16
BRM
0
BRM

0
BRM

20
BRM
0
BRM
0
BRM
10. Csomor Benö
S/Power
56 8
Eag
5
Fer
6
Bra
4
Eag
3
Fer
7
Lot
9
Fer
0
Lot
6
Lot
8
Fer
11. Porczió László
Tireburner
54 0
Eag
0
Lot
7
Fer
0
Lot
5
Fer
9
Fer
8
Lot
5
Bra
11
Lot
9
Fer
12. Papdi Tamás
Stardust
52 6
Coo
0
Fer
5
Fer
3
Fer
0
Fer
8
Fer
10
Fer
4
Fer
9
Fer
7
Coo
13. Babinszki Gábor
2 Laps
41 0
Fer
20
Lot


11
Fer
10
Fer




14. Sárai Róbert
SF
32
7
Fer
0
Bra
5
Bra
6
Fer
0
Fer

7
Bra
7
Fer

15. –R Krajsek Milán
Stardust
28
0
Hon


12
BRM
0
BRM

16
Coo

0
Coo
16. Szabó Szilárd
RRR
26 9
Fer
4
Fer

6
Fer
7
Lot
0
Lot


0
Eag

17. Vörös Tamás
Mad Eagle
20 0
Bra








20
Bra
18. Sándor Tibor 7
0
Fer
0
Fer
7
Fer






19. Petra Gergely
JPS
7






2
Bra
5
BRM

20. Görömbei Lajos
RRR
4

0
Fer
0
Coo




4
Fer

21. Kovács Miklós 0

0
Fer
0
Fer







Csapatok versenye

hely csapat / versenyzők pont
Spa

Mza

Sne

Rou

Don

WtG

StJ

Mex

Sil

Nur
1. Zolee Ocean Rohadékgyors Racing Org
Oláh Gábor, Soós Gyula
201 26 25 20 16 36 22 16 12 12 16
2. Scuderia Ferrari
Sárai Róbert, Szeredi Norbert
131 10 13 14 17 6 14 14 17 15 11
3. Slower Power
Csomor Benö, Posta János
130 8 13 18 15 17 7 29 9 6 8
4. 2 Laps Negative
Babinszki Gábor, Fejes Gábor
129 0 30 0 14 21 22 12 8 10 12
5. Fácán Csapat
Mracskó József, Szegletes Gábor
128 20 0 20 20 0 20 0 14 20 14
6. Mad Eagle Motorsports
Majer Tamás, Vörös Tamás
112 7 12 10 9 8 11 11 0 14 30
7. Stardust
Krajsek Milán, Papdi Tamás
80 6 0 5 3 12 8 10 20 9 7
8. BRM Only
Kis Richard
68 16 16 16 0 0 20 0 0
9. Tireburner Racing
Porczió László
54 0 0 7 0 5 9 8 5 11 9
10. Real Rookie Racing
Görömbei Lajos, Szabó Szilárd
30 9 4 0 6 7 0 4
11. Joz Player Special
Petra Gergely
7 2 5


Konstruktőrök versenye

hely konstruktőr / autó / motor pont
Spa

Mza

Sne

Rou

Don

WtG

StJ

Mex

Sil

Nur
1. Ferrari 312
V12 3.0
448 51 57 53 37 33 52 44 25 58 38
2. Cooper T81B
Maserati V12 3.0
295 18 0 23 16 60 28 48 45 22 35
3. BRM P115
H16 3.0
219 36 16 36 20 12 26 0 34 25 14
4. Brabham BT24
Repco V8 3.0
78 0 0 6 29 9 0 0 14 0 20
5. Lotus 49
Cosworth V8 3.0
59 0 20 0 0 7 7 8 0 17 0
6. Honda RA300
V12 3.0
40 0 29 0 11 0 0 0 0 0 0
7. Eagle T1G
Weslake V12 3.0
12 8 0 0 4 0 0 0 0 0 0



http://hgplm.gtr-masters.hu/