17. kupa – Pontverseny


Táblázat: hagyományos · helyezéskövető · pontkövető

Egyéni pontverseny

hely versenyző / csapat pont (**)
Mco

Zan

Roo

Rou

Sil

BrH

Nur

WtG

Lag

Mex
1. Szegletes Gábor
Fácán
147 147 16
BRM
14
BRM

16
BRM
20
BRM
20
BRM
20
Lot
20
BRM
7
Coo
14
Hon
2. Soós Gyula
ZORRO
131 122 11
Coo
11
Coo
20
Fer
10
Coo
12
Coo
16
Fer
10
Coo
9
Coo
12
Coo
20
Lot
3. Kis Richard
ZSÍR
104 104 20
BRM
20
BRM

20
BRM
16
BRM
14
BRM
0
Fer
14
BRM
0
BRM

4. Posta János
Dinoco
103 103 12
Lot
7
BRM
14
Hon
14
Lot
11
Coo
8
Coo

10
Coo
16
Lot
11
BRM
5. Vörös Tamás
Mad Eagle
89 89 14
Fer
12
Coo
10
Coo
9
Fer
10
Fer
9
Coo
0
Fer
16
Fer

9
Coo
6. Majer Tamás
Mad Eagle
87 87 10
Bra
8
Bra
9
Coo

5
Fer
10
Fer
16
Fer
7
Coo
14
Fer
8
Fer
7. Szeredi Norbert
N82
75 75 8
Fer
6
Fer
6
Fer
7
Fer
7
Fer
11
Fer

4
Fer
10
Fer
16
Fer
8. Varga Ádám
Ferrari
75 75 7
Hon
16
Coo
12
Coo
12
Coo
14
Coo

14
Hon
0
Fer


9. Köszegi Tamás
ZORRO
61 61 0
Fer
5
Fer
16
Fer
8
Coo
9
Lot
7
Coo
0
Fer
8
Lot
8
Coo
0
Fer
10. Krajsek Milán
Stardust
53 53 0
Coo


0
Bra

12
Fer
11
BRM

20
Fer
10
Coo
11. Sárai Róbert
Buxum
49 49
9
Fer

11
Fer
8
Fer
0
Bra
9
Fer
12
Bra
0
Coo

12. Porczió László
Tireburner
44 44 5
Fer
0
Fer
7
Lot
0
Lot
0
Lot
5
Fer

6
Lot
9
Lot
12
Lot
13. Csomor Benö
Ferrari
34 34
4
Fer
4
Fer
6
Fer
6
Fer
4
Fer

3
Fer
0
Fer
7
Fer
14. Babinszki Gábor
2 Laps
31 31 6
Fer
0
Coo
8
Lot
0
BRM


12
Fer
5
Coo


15. Soós Gábor
English
30 30 9
Fer
10
Bra
11
Fer
0
Bra



0
Bra


16. Fejes Gábor
2 Laps
28 28




6
Coo

11
Fer
11
Fer

17. Tóvári György
Rookie
5 5

5
Fer

0
Fer





18. Rácz Ádám
Rookie
0 0 0
Hon

0
Fer







19. Sándor Tibor
Stardust
0 0 0
Coo









** = pontok száma a legrosszabb eredmény levonása után


Csapatok versenye

hely csapat / versenyzők pont
Mco

Zan

Roo

Rou

Sil

BrH

Nur

WtG

Lag

Mex
1. Zolee Ocean Rohadékgyors Racing Organization
Köszegi Tamás, Soós Gyula
192 11 16 36 18 21 23 10 17 20 20
2. Mad Eagle Motorsports
Majer Tamás, Vörös Tamás
176 24 20 19 9 15 19 16 23 14 17
3. Fácán Csapat
Brixel László, Szegletes Gábor
147 16 14 16 20 20 20 20 7 14
4. Ferrari Team
Csomor Benö, Varga Ádám
109 7 20 16 18 20 4 14 3 0 7
5. ZSÍR Team
Kis Richard, Pápa Ádám
104 20 20 20 16 14 0 14 0
6. Dinoco Blue Racing
Posta János
103 12 7 14 14 11 8 10 16 11
7. Norbi82 Racing
Szeredi Norbert
75 8 6 6 7 7 11 4 10 16
8. 2 Laps Negative
Babinszki Gábor, Fejes Gábor
59 6 0 8 0 6 12 16 11
9. Stardust Carsport Team
Krajsek Milán, Sándor Tibor
53 0 0 12 11 20 10
10. Buxum Racing
Sárai Róbert
49 9 11 8 0 9 12 0
11. Tireburner Racing
Porczió László
44 5 0 7 0 0 5 6 9 12
12. English Racing
Soós Gábor
30 9 10 11 0 0
13. Rookie Motorsport Competition
Rácz Ádám, Tóvári György
5 0 5 0


Konstruktőrök versenye

hely konstruktőr / autó / motor pont
Mco

Zan

Roo

Rou

Sil

BrH

Nur

WtG

Lag

Mex
1. Ferrari 312
V12 3.0
412 42 24 62 33 36 58 37 34 55 31
2. Cooper T81B
Maserati V12 3.0
265 11 39 31 30 37 30 10 31 27 19
3. BRM P115
H16 3.0
239 36 41 0 36 36 34 11 34 0 11
4. Lotus 49
Cosworth V8 3.0
141 12 0 15 14 9 0 20 14 25 32
5. Honda RA300
V12 3.0
49 7 0 14 0 0 0 14 0 0 14
6. Brabham BT24
Repco V8 3.0
40 10 18 0 0 0 0 0 12 0 0



http://hgplm.gtr-masters.hu/